Pozycjonowanie w handlu?

17 maja, 2021 0 przez admin

A więc pozycjonowanie w handlu…. pewnego dnia uznałem że chcę szybko zostać rentierem. Uznałem że najszybciej będzie zarabiać na handlu internetowym, zakupiłem skrypt który spełniał wszystkie moje wymogi. Był zrobiony tak że każdy mógł wystawiać swoje przedmioty. Szybko więc go zainstalowałem i czekałem aż ludzie zaczną dodawać swoje ogłoszenia. Okazało się że nie bardzo ktoś tam chciał coś wrzucać. Nawet to co ja wystawiłem nie miało zbyt dużo wejść. Dodawałem linki na różnych portalach aby zwiększyć pozycjonowanie. Jednak nic to nie dawało, iż mało osób wchodzi w przypadkowe linki.

Jedyne ruch na stronie okazał się ze strony agencji reklamowych które mają pomagać w handlu internetowym, zacząłem dostawać wiadomości w których wysyłano mi oferty, jak dobrze mogą mnie wypromować. Oczywiście za odpowiednią cenę.

Jak tu tworzyć biznes skoro na start muszę płacić innym aby być zauważonym? Przemyślałem wszystko i uznałem że zrobię stronę która opisuje możliwości zarabiania w internecie, a sam będę zarabiać na reklamach umieszczonych na stronie. Wszystko ładnie tylko aby Google chciało płacić za reklamy, trzeba spełniać pewne warunki. Na tym etapie wyszedł też inny problem. Skoro nawet będą reklamy na stronie, to kto będzie wchodzić na stronę aby w nie klikać ?

Czytałem jak można wypromować swoją stronę internetową. Mamy opcje typu kupowanie reklam lub zlecanie reklamy innym. Wybrałem jednak opcję nauki SEO. Jest to o tyle dobre, że mogę promować swoje projekty, a w razie czego dorabiać na pozycjonowaniu innych stron. Czy to nie jest idealne? Oczywiście trzeba spełniać kilka wymagań typu:

  • Warto być cierpliwym, wytrwałym i kreatywnym.
  • Trzeba wiedzieć jak działa komputer.
  • Przyda się informacja co to jest strona internetowa?
  • Rozumieć działanie narzędzi analitycznych.

A więc teraz została mi nauka i sprawdzanie mojej wiedzy w praktyce. Osobiście polecam wszystkim aby szukali czegoś w czym czują się dobrze i co daje im najlepsze efekty. Do handlu internetowego oczywiście jeszcze wrócę i myślę że teraz będzie tylko lepiej.

To jest to co chciałem napisać a teraz zabawa z pozycjonowaniem.

Artykuł o Magrana Projekt Magrana. Strona o zarabianiu przez internet http://www.magrana2.pl

logo handlu internetowego
Logo mojego sklepu